Wpis z mikrobloga

@ikp 2 razy w życiu próbowałem chrome i w obu przypadkach kończyło się na jednym dniu w porywach zanim mnie szlag trafił xD co w ogóle ludzie w tym widzą to ja nie wiem
  • Odpowiedz
@ikp: Używałem Opery zanim przeszła na chrominium. Teraz zaś używam i gorąco polecam Brave Browser. Wprawdzie też na chrominium, ale mega szybki, wbudowany adblock, tryb prywatny z duckduckgo albo tryb prywatny w TOR. W mobilnej wersji możesz sobie ustawić by karta z youtubem działa w tle po wygaszeniu ekranu. Bajka.

https://brave.com/
  • Odpowiedz
@ikp: a jestem fanem chromium od 2008, czyli praktycznie od premiery, używałem Chrome w czasach gdy każdy miał Firefoxa (norniki) lub IE (stare baby). A Opera to chyba tylko w Polsce jest popularna. Swego czasu na świecie miała 2% a w Polsce 12% xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W mobilnej wersji możesz sobie ustawić by karta z youtubem działa w tle po wygaszeniu ekranu. Bajka.

@Widzet: bajką to jest YouTube Vanced.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tylko Firefox( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie żadne smutne chrome

@Arwern: to chyba mam jakąś dziwną wersję, bo czasami mam wrażenie że IE jest szybszy, serio, czasami muszę czekać pół minuty na wczytanie się jakiejś strony, no sorry ale opery nic nie przebije pod tym względem.
  • Odpowiedz