Wpis z mikrobloga

Ale mam zgryz z tym Manolasem... Mam w obornie SBC Skriniara 88 i Chielliniego 89. Manolas raczej żadnego nie wygryzie ale mógłbym pokombinować czasem z formacją z 3/5obrońcami...
Co myślicie?
#fut #fifa19
  • 11
@SpiderFYM: robiłem wiele podejść do Chielliniego, jednak nigdy nie mogłem się do niego przekonać, wierzę, że jest to dobra karta, ale u mnie zawsze miał jakieś wylewy, a karne to prokurował w co drugim meczu, mimo wszystko dam szansę jego karcie 91 raz jeszcze, bo idealnie pasuje mi do składu ¯\_(ツ)_/¯
@MrErnest24: tutaj bym się kłócił, na pewno jest w TOP 4.

robiłem wiele podejść do Chielliniego, jednak nigdy nie mogłem się do niego przekonać, wierzę, że jest to dobra karta, ale u mnie zawsze miał jakieś wylewy,


@ad1s: typowo - ta sama karta u jednego gra super, a u drugiego drmat
@SpiderFYM: Myślę ża jak go zrobisz to dasz dowód na to że mimo że przy Allanie patrzysz na in game stats to tutaj nie masz bladego pojęcia o tej grze. Dlaczego, patrz in game staty 84 Juana Jesusa
84 Juana Jesusa


@MarjoAG: jego akuart nie zobaczyłem że ejst w sbc fut swap bo praktycznie nie patrze na te zadania.
A co do tego że zrobiłem SBC Allana to pisałem wcześniej - to nie kwestia tego że wczoraj robiłem całą Serie A tylko przez 2-3 miesiące robiłem sobie całę SBC ligowe 2 raz i skoro mi został jeden zespół do zrobienia to wolałem wziąć jego niż Dzeko.