Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że chłopaki nie mieliby mi za złe, że wstawiam tutaj, ale zerknijcie co robię tymczasem ja wracam katować oskara ☠

soundcloud.com/ice_molly
  • Odpowiedz
Choćbym nie wiem jak bardzo bym chciał, to jak dla mnie nie da się tego słuchać, a rapu się trochę w życiu nasłuchałem xD Choćby tekst byłby tutaj 11/10, tak nie trawię tego stylu, flow i brzmienia głosu
  • Odpowiedz
@janushek: Ta mi nie siada zupełnie - Interpol był lepszy.
Ale i tak brakuje mi klimatu z K-PAX, 2040, Vanitas albo Opowieści o Tobie. Tak jakby wszystko z tej samej sztancy teraz brali - muzycznie bardzo ok, flow bez zastrzeżeń, ale teksty przeciętne. Zobaczymy jak reszta płyty.
  • Odpowiedz
PRO8L3M - Jak Disney


@harnas_sv: WHAT??? SŁYSZAŁEŚ STORYTELLINGI Z ArtBrut. Te utwory to zastój bo sie wypromował taki badziew. To wygląda na #!$%@? której chca słuchać wszyskie przestraszone dzieci co to krwi w życiu nie widziały. Tak wspaniale przeciez być ćpunem i przestępcą - jak się to tylko ogląda albo tego słucha. Offbeat który ma Oskar we krwi chyba , jest niestrawny. Śpiewanie - no #!$%@?. Zdolności wokalnych to ma
  • Odpowiedz
@harnas_sv: taaa... No Pavarotti ... Kto śpiewa gorzej od oskara? I ma węższą skale niż od D do F? A interpol to następny gównoutwór o przestępcy. Jesteście jak gąbki, chłoniecie te farmazony jak dziecko cukierki.
  • Odpowiedz