Wpis z mikrobloga

Recenzja Resident Evil 2 Remake - Strasznie dobry horror
Między dniami poświęconymi na testowanie kart graficznych, procesorów i innego jeszcze niekoniecznie oficjalnie zapowiedzianego sprzętu znajdujemy czasami chwilę na pogranie w coś, oficjalnie nazywając to nadal pracą. ( ͡º ͜ʖ͡º) Tym razem padło na kolejne odświeżenie klasyki w postaci Recenzja Resident Evil 2 Remake. Czy mowa o kolejnym przypalonym kotlecie czy faktycznie smacznie odgrzanym daniu?

W skrócie - jest dobrze. Resident Evil 2 Remake poszedł w trochę innym kierunku niż konkurencja. Ostatecznie otrzymaliśmy grę inspirowaną oryginałem, a nie zwykłego miałkiego kotleta. Zaryzykowano, sporo pozmieniano, ale co tu dużo ukrywać - opłacało się. Wyciągając łapska w kierunku Resident Evil 2 Remake musicie wiedzieć, zwłaszcza jeśli wielbicie wiekowego poprzednika, że dostaniecie produkcję zmienioną w niemalże każdym aspekcie - mechaniki, oprawy, przebiegu fabuły. Odświeżona odsłona posiada wprawdzie mnóstwo wspólnych mianowników z oryginałem, aczkolwiek ostatecznie wydeptała własną ścieżkę. Czy to dobrze, czy źle każdy oceni samemu. Nam się spodobało i polecamy.

Więcej gdybania, galerię zdjęć, wspominek i porównań z oryginałem czy samych technikalii znajdziecie na portalu:
https://www.purepc.pl/gry/recenzja_resident_evil_2_remake_strasznie_dobry_horror

I najważniejsze pytanie: Graliście mirunie? Macie zamiar? Czy może pozostajecie wierni pierwowzorowi?

#purepc #pcmasterrace #gry #rozrywka #residentevil
PurePCpl - Recenzja Resident Evil 2 Remake - Strasznie dobry horror
Między dniami po...

źródło: comment_Z6JjhxOgCXdQYi9abilJ4fP182aBf2a5.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@supra107: Remakeów to akurat w ostatnimi czasie jest sporo i mało który to nowa gra. Problem jest taki, że często są gorsze od fanowskich pomodowanych rozwiązań, a cena w szeklach jak za złoto.

@GlobalEliteShop: Taki protip - nie robimy tego dla klikalności, ale i na nią nie narzekamy. ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@PurePC_pl kupione po premierze kilka dni, a teraz dopiero do tyranta doszedłem. Zabawa w ganianego na maksa :D Zaraz wracam na chatę i bawię się dalej :-)
  • Odpowiedz