Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 68! Podobno Alfred Hitchcock powiedział "Film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć." No, to już wiemy że bebzun raczej Hitchcockiem polskiego Youtube'a nie zostanie XD 8 trafionych haseł, z czego połowa w pierwszych 30 sekundach vloga, a później nudy i pierdzenie w fotel prusaka. Wyniki:
Pierwsze wypowiedziane słowo, i już #!$%@? od JĘZYKA OJCZYSTEGO. DZIEN dobry. Zresztą w ogóle na początek #kieleckiulaniec wali POTRÓJNĄ SERIĘ niczym Manny Pacquiao w czasach swojej świetności. Najpierw się przejęzycza, następnie wita EKSPERTÓW, po czym niczym typowy JANUSZ W KUCHNI pokazuje upiermandoloną patelnię i zaczyna po niej naparzać łyżką i mówi że to patelnia z powłoką kamienną.

0:26 DZISIEJ MIEDZIANY MACGYVER niszczy yy tzn modyfikuje swoje uchwyty go GoPro

1:03 co, #rycerzekomody , uwierzyliście że DZISIEJ będzie cały dzień z majsterkowaniem? Chcieliście obejrzeć coś innego. #!$%@? w wasze naiwne mordy, 9,5 minuty z vloga 10m30s spędzicie słuchając pana w PRUSAKU. Nawet mi was nie żal XD

5:19 DYSTANS Gdyby #ussponton planował sprzedać kiedyś samochód, to powinien napisać "Toyota Prius, stan dobry. Zawieszenie do wymiany, fotel kierowcy ZASRANY ŻAREM"

5:24 przepraszam, pomyliłem się, jednak nie całą resztę odcinka przesiedział w Prusaku. Zrobił 3 (słownie trzy) sekundy przebitki w galerii! To jest dopiero quality content, dobra #!$%@? wpłacać hajs na patrona.
BTW. Dawno nie zaglądałem na jego patronite, jak ostatnio tam patrzyłem to była mobilizacja rycerzy żeby dopompować pontona do 1000 PLN, żeby hehe wypopkom dupy penkły. Akcja przebiegła bardzo dobrze, jest 825 ziko na miesiąc XDDD

6:24 miało nie być odblasków, są odblaski KURNA no :( i jeszcze KURNIA te nawyki do energoli (9:23). Życie ulańca jest ciężkie nie tylko dosłownie, ale i w przenośni.

#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ulane Bingo 68! Podobno Alfred Hitchcock powiedział "Film powinien zacz...

źródło: comment_AjOIx5QtUVgY1oPzEMm3TVHscE2z35tt.jpg

Pobierz