Wpis z mikrobloga

@Wycu91: z airbike'a sa filmiki na yt jak gość robi komuś bikefitting i wygląda to całkiem ok. veloart swoją jakąś tam renomą powinien robić to dobrze, a co do kolarskiego się nie wypowiadam, bo tylko kilka razy mi ich nazwa w necie gdzieś się przewinęła i to tyle
@Wycu91: wiesz jakiego systemu używają? ja po moich kontaktach z nimi bym nie chciał tam fitingu robić. Robiłem w Veloart i bardzo polecam, jakbyś miał pytania to śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do Airbike słyszałem, że całkiem spoko. Jest jeszcze jedno miejsce jakoś na północy, ale nie kojarzę nazwy. Bodajże hopcycling się tam ustawia to możesz poszukać
@Wycu91: Imo najlepsze miejsce do tego w wawie. Kilku znajomych robiło w airbiku i kilku poprawiało się w kolarskim. Z Veloartem tak samo. Zależy co komu pasuje. Zalezy jak trafisz na dzień fitera. Mam kumpla co co jakiś czas fituje się w kolarskim, veloarcie i airbiku i tak na zmianę. Ja tylko w kolarskim i jestem zadowolony.
@Wycu91: polecam veloart, nie chce tu nic pisać na kolarski, bo sam nie byłem ale kolega z pracy był, jak porównujemy co jak wyglądało to jest przepaść, teraz kolega się jeszcze raz wybiera ale już do veloartu.
@dzester: w dużym skrócie to u mnie Mateusz prawie 1.5h sprawdzał moją gibkość i czy nie mam problemów ogólnie z mięśniami tłumacząc przy tym bardzo dużo co na co wpływa, a z tego co kolega miał to wsiadł na rower trochę kręcił i przestawiali mu geometrię, tylko jak miał problem z drętwieniem rąk i bolącą dupą (dlatego poszedł na fitting) to nic się nie zmieniło
w dużym skrócie to u mnie Mateusz prawie 1.5h sprawdzał moją gibkość i czy nie mam problemów ogólnie z mięśniami tłumacząc przy tym bardzo dużo co na co wpływa,


@mmichal: no i tu mnie przekonałeś
ja to bym rower umył, żeby wsi nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wycu91: jak zapytali przez telefon o model roweru do fittingu i powiedziałem dumnie "triban" to była chwila ciszy w słuchawce ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale później się okazało że między rowerami za 20k pojawia się trochę tribanów na serwis i kasę zostawiają grubą
@mmichal: Triban, nie Triban. Jeździć na czymś trzeba. Może to trochę głupio będzie wyglądał fitting do tribana za 1700 zł, ale płacę i wymagam ( ͡° ͜ʖ ͡°) A konsultacja z dobrym fizjo zawsze na propsie.