Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia #gownowpis #zydzi

Od dzieciaka byłem uczony otwartości i tolerancji. Sporo razy zawiodłem się na ludziach ale ogólnie środowisko w którym się poruszałem było raczej pozytywne, alternatywne i koleżeńskie. Jednak od smarka słyszałem narzekania na Żydów. Nie rozumiałem tego w ząb, ale mieszkając w Łodzi w latach 90tych trudno było znaleźć mur gdzie nie było napisu wiążącego antysemityzm z klubem sportowym. Potem się dowiedziałem, że niejaki Hitler chciał wymordować wszystkich Żydów. Dlaczego? Potem się dowiedziałem o neonazistach i pomyślałem, że to przecież głupie... Czas mijał a ja słyszałem z coraz innych źródeł o niechęci do Żydów. Ale czemu? Wszystkie narody Europy po kolei wywalały ich ze swoich terenów, znów chyba bez powodu... Interesując się głębiej WWII dowiedziałem się, że nawet ci postępowi Amerykanie kazali im zawracać statkami.
Co ciekawe teraz całe Hollywood należy do Żydów a powiedziałbym nawet, że USA.
Jak ktoś tolerancyjny i otwarty na innych słysząc całe życie ostrzeżenia co do narodu Abrahama, ma nie nabrać podejrzeń? Izraelici powinni być bardziej otwarci i pokazywać innym narodom ale jest zupełnie odwrotnie. Jednak jakakolwiek krytyka w ich stronę ma nazwę - antysemityzm. Słowo holokaust też niezauważalnie zmieniło nazwę. Każdy kto nie jest Żydem jest gorszy, bo jest gojem. A weź takiemu wytłumacz, że Żyd, który umarł w niemieckich obozach koncentracyjnych to był POLAK wyznania mojżeszowego a nie Izraelczyk, bo takiego czegoś nie było. Jak nie zwracać uwagi na to co się aktualnie dzieje w Polsce? Pytać czy to deszcz jak widzisz, że na ciebie plują?
Do czego ten naród jest nam Polakom potrzebny? Dlaczego nie zakażemy im tu przyjeżdżać i będzie spokój. To ONI mają interes aby tu przyjeżdżać. I przyjeżdżają uczyć się, że jesteśmy antysemitami i że Polacy mordowali swoich sąsiadów na równi z Niemcami... My do okupowanej Palestyny jeździć nie musimy. A z USA możemy rozmawiać na zasadzie: czy to wasze słowa czy lobby żydowskiego?

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach