Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #rower , proszę was o pomoc.
Chcę kupić rower, który będzie odpowiedni do miasta jak i do jazdy po leśnych scieżkach. Mam do wydania 1000zł, jeśli nic nie wymyślę pójdę do któregoś sklepu sportowego i kupie tam, ale być może jesteście mi w stanie polecić coś konkretnego do tej kwoty.
  • 9
@PlonaceSiodlo: Siema,

Mysle ze masz bardzo maly budzet na zakup roweru ....

Przy 2000 to juz mozna by bylo "cos" wybierac , a tak to moze przegladaj jakies uzywane ( czasem mozna zlapac tanio jak ktos kupil ale nie chcialo sie jezdzic i chce sie pozbyc )

Wyobrazam sobie ze za 1000 pln, nowy rower to bedzie cala masa PLASTIKOWEGO osprzetu i to sie bardzo szybko rozleci nawet przy lekkim uzytkowaniu
@ijones: dzięki za pomoc

budżetu nie chce zwiększać bo rower będę używał do 15 czerwca, potem dopiero w listopadzie.
Szczerze mówiąc wcześniej nie brałem pod uwagę tego typu rowerów jak ten z aukcji. Bardziej te przed którymi przestrzegasz. Pójdę jutro i sprawdzę jak się na nim czuję, może będzie ok. Mam jeszcze pomysł żeby odwiedzić punkty naprawy rowerów i sprawdzić jakie mają używane w ofercie. Mieszkam we Wrocław więc może znajdę
@porywacz_zwlok: właśnie z obawy przed masowością marketową, zadaje pytanie tutaj. Wiem że najrozsądniej byłoby kupić używany, i zrobiłbym to gdybym był pewien, jakości i stanu technicznego roweru, ale nie znam się za bardzo.
Ale jutro odwiedzę punkty naprawy rowerów i zobaczę jakie używki można dostać.
@porywacz_zwlok: właśnie z obawy przed masowością marketową, zadaje pytanie tutaj. Wiem że najrozsądniej byłoby kupić używany, i zrobiłbym to gdybym był pewien, jakości i stanu technicznego roweru, ale nie znam się za bardzo.


@PlonaceSiodlo: W uzywanym to najczesciej zuzyte sa łancuch i kasetka ( jak bedziesz jechal pod gore to lancuch bedzie sie slizgal po zebatkach - niestety to wychodzi tylko pod obciazeniem , jak bedziesz krecil na stojaku to
@PlonaceSiodlo: w markecie przy tej kwocie masz pewność, że kupisz słaby rower. a kupując używkę tylko ryzyko. wrzucaj olxy tutaj, podpowiemy ile można a potem wyślemy na zakupy pomagając zasugerować rzeczy do sprawdzenia. jak mas wątpliwości co zrobić to poszukaj dwuletniego marketowca na olx za 500 zł, i udając zainteresowanie weź zobacz jak to wygląda. zastanów się dobrze