Wpis z mikrobloga

#banggood Sprawa wygląda następująco. Dnia 22 stycznia zamówiłem telefon. W dniu 31 stycznia dostałem wiadomość że przesyłka wysłana i dostałem też tracking number ( przesyłka oczywiście wysłana eu priority line). Mija dwa tygodnie status przesyłki się nie zmienia loguje się na banggood i co widzę? Małe skośne rączki zmieniły datę wysyłki na 12 luty. Moje pytanie brzmi następując bo już mam dosyć tego sklepu i jak ludzi robi w UJ z wysyłkami a kontakt z supportem kończy się tylko na tym daj nam jeszcze chwilę i poczekaj na swoją paczkę na pewno ja dostaniesz. Jeśli dostałem od nich potwierdzenie na meila 31 stycznia a sobie sami na stronie zmienili ze jednak wysłali 12 lutego to kiedy i do kogo mam pisać w sprawie refund ( 15 dni roboczych na dostarczenie mają). Płacone było revolut podpiętym do paypal.
  • 19
15 dni roboczych na dostarczenie mają


@csk4be: musisz sie jeszcze wiele nauczyc.
1. Swieto w chinach prawie 1.5tygodnia wlasnie do 12.02
2. Jesli wybrales przesylke omijajaca vat to mozesz czekac i 60 dni
3. Warto zapytac PRZED zakupami w tagu, albo poszukac gdzies na forum jak to wyglada
@Andczej: @PurpleHaze: tu nie chodzi o czas bo bym poczekał. Ale nie lubie być robionym w ch***. Bardziej chodzi o ich podejście. Minął już miesiąc od zamówienia przesyłki. Zamówiłem 22 stycznia do 31 stycznia pisałem do nich kilka razy i w odpowiedzi dostawałem zebym się nie martwił paczka zostanie wysłana w ciągu 24 h. W końcu jak już wysłali 31 stycznia robią klienta w bambuko bo jednak tej przesyłki nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@csk4be:

Co do dostawy to się mylisz trochę.


Nie myle się. Masz wyraźnie napisane że SZACUNKOWY czas dostawy to 15 dni roboczych, SZACUNKOWY i tyle, czyli może iść nawet 60dni.
@Andczej: charge back w revolut zgłoszony i co najśmieszniejsze rozmawiałem z osobą na czacie i dostałem wiadomość że ostatnio mają bardzo dużo zgłoszeń związanych z banggood. Tak według revolut to jest granie na czas. I nasi majfriendowie lecą sobie w kulki od dłuższego czasu.
@csk4be Nie wiem czy to Cię pocieszy, ale spotkała mnie identyczna sytuacja jak Twoja, z tym że daty się tylko różnią. 23 stycznia zamówiłem telefon i zabawne, że jeszcze tego samego dnia przyszło powiadomienie, że przesyłka została wysłana. Minął tydzień i nagle data wysłania zmieniła się na 28 stycznia. Tak czy inaczej do tej pory zero info o przesyłce, jest numer trackingowy, ale nie dotarła jeszcze do Belgii.