Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Banderoza: są ameby poniżej 40 procent wr i są fiolety powyżej 60 wr, jaki wpływ na bitwę ma jeden z 15 graczy? Średnie jedna pietnasta. Więc należy bardzo się postarac żeby być poniżej średniej bo drużyna ci ciągnie średnio do 48-49 procent wr a nie jakieś SPIZGI
@prezess123123 kolego ja grałem w ten syf od closed bety, schematyczne bitwy z wynikami 15:3 pojawiły się z dupy po jednym z patchy. Przed tym patchem jak miałeś taki pogrom to robiłeś screena i pokazywałeś znajomym w klanie bo to było jak jednorożec, jebs patch - 15:3 staje się normą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Banderoza: też gram od closed bety ale gra ciągle przyśpiesza, kiedyś t50-2 był absurdalnie szybki i zwrotny, dziś nie zrobiłby na nikim wrażenia, nieważne czy dziś czy 6 lat temu newbie nadal nic nie umie i jest mięsem armatnim a są ludzie którzy przez lata uczyli się tej gry i dzięki tej zakumulowanej wiedzy i dobrym zalogom, graniem wynaksowanymi czolgami z ulepszonym sprzętem i modułami, i goldem po dach robią takich
Według mnie to boty, boty i jeszcze raz boty. Ściągnij XVM jeśli nie masz i zobacz ile będzie graczy w drużynach z WN8 ~200-400. Często zdarza się tak, że w każdej drużynie jest po 3-5 takich graczy, dodatkowo w przeciwnej będą 2-3 gracze z wysokim WN8 i przegrana murowana. Mam wrażenie, że WG celowo nic z tym nie robi, bo populacja graczy spada i próbują w ten sposób sztucznie utrzymać życie na