Wpis z mikrobloga

Widziałeś tego iksa u tej dziewczyny? Ona mocno daje ale tak koślawić? Kolana pękają.


@4x80: spoko, to był tylko żarcik :)
Chociaż sam w zeszłym sezonie bawiłem się ustawieniem szyny i najlepiej mi się jeździ po przestawieniu ich delikatnie do środka
Chociaż sam w zeszłym sezonie bawiłem się ustawieniem szyny i najlepiej mi się jeździ po przestawieniu ich delikatnie do środka


@Zrobiony_bobr: To typowa przestawka ale proponuję również ogarnąć piętę. Ja mam tak ustawione rolki, że byście się w nich pozabijali ale dla mnie są petardy.
rolki na UFS też są niebezpiecznie, bo nie da się szyny przestawić?


@csmrex: Masz inną pozycję stopy ale to absolutnie inną i te rolki nie służą do tego o czym mówimy. Więc albo rozmawiamy jak koledzy i się wymieniamy doświadczeniem, albo czepiamy ale tu nie trafiłeś. Universal frame system jest stworzony do określonego typu jazdy, określonej szyny i rozmiaru kół, a nawet ich kształtu aczkolwiek jak tu dziś wrzuciłem filmik z
@4x80: masz trochę niżej stopę (zależnie od rolki), ale nie jest absolutnie inna.

Universal frame system jest stworzony do określonego typu jazdy, określonej szyny i rozmiaru kół, a nawet ich kształtu


Powiedz to ludziom, którzy jeżdżą na 4x100, 4x110, 5x100 itd.
UFS po prostu nie jest dla ludzi z wadą postawy. Nie zawsze trzeba przestawiać szynę, to zależy od użytkownika.

aczkolwiek jak tu dziś wrzuciłem filmik z Roces coś kombinują na