Wpis z mikrobloga

Kupilem nowy telewizor od #samsung ue65nu7102 i mam problem z moja #ps4 Pro. Telewizor traci sygnal z hdmi. Zmiana portu czy kabla nic nie daje. Jestem troche #!$%@? bo nie da sie korzystac z konsoli.

Jakies rady jak z tym walczyc?
  • 38
Wymiana kabla na inny co obsługuje 4k i nie jest to hinskie gówno za 5zł, zmiana portu + kabel a nie tylko sama zmiana portu albo zmiana tylko kabla. jedno i drugie trzeba zmieniac by wykluczuć wszystko po drodze. A to że inny kabel podlaczyłeś nie znaczy nic bo też może być gówno wart. Dosasiada idz co ma tv 4k i tam swoim kablem podlacz albo pożyć od niego kabel 4k
@Biszkopcik: U mnie na jakimś kablu gorszej klasy nie działał HDR, dopiero jak podłączyłem ten oryginalny od konsoli to HDR ruszył. Spróbuj może wejść w tryb bezpieczny i tam coś pogrzebać z rozdzielczością
@sebun Sprobuje jak sie konsola znowu odpali... Tylko na cholere mi telewzior 4k jak nawet RGB mam wylaczyc :/.


@Biszkopcik: Temat oklepany, jak chcesz 4k w RGB (lub YUV+HDR) z pro4pro to najlepsze szanse sa z tv sony, w innych przypadkach na 90% bedzie miganie obrazu co chwila (5 sekund, albo co kilka minut). Na forum samsunga jest 80 stron dyskusji o tym i brak rozwiazania, niektorzy maja problemy nawet na