Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W sierpniu poznalem dziewczyne: mila, ladna, spokojna, wygadana, wesola. Zaczelismy sie spotykac, chociaz ja jeszcze troche myslalem o bylej. Ona sie szybko zaangazowala (chyba za szybko), zaczęły sie rozmowy o tym co jest miedzy nami, ona pisala ale tez zaczely sie awantury o to ze mi nie zalezy, nie angazuje sie, dopytywanie czy jest tylko kolezanka czy kims więcej, kiedys zaproponowalem cos nowego w seksie to tez skonczylo sie wielka kłótnia. Rozstalismy się.
Wczoraj spotkalem ją w kinie z kumplem, z ktorym chodzilem do podstawowki. Dzisiaj z nim gadalem a on zachwycony jaka ona fajna, wygadana, jak mozna z nia zartowac. Tylko sie posmialem. To jest dopiero #przegryw. To sie kolezka zdziwi kiedy ona zacznie #!$%@?.
#zwiazki
#rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 9
@TestoDepot: spotkalem ja w kinie z kumplem z ktorym chodzilem do podstawowki
A to swiadczy o jakiejs przyjazni? Rownie dobrze mogl go nie widziec od 15 lat. Ja nie kumpluje sie x nikim z podstawowki.
A tak oprpcz tego, to jakis wpis z dupy. OP niby sie cieszy ze ona zmarnuje zycie innego ale w sumie chyba mu smutno