Wpis z mikrobloga

@Star_Butterfly: bardzo wartościowy tekst, tylko jedno zastrzeżenie co do diety, jak ktoś chce jeść tyle białka (procentowo jak było w tekście) to nie można zapominać o nawadnianiu się, tak na wszelki wypadek.

Bardzo ciekawa strategia ogólnie z tymi siedmioma dniami, ciekawe czy można to połączyć mimo wszystko z pracą, w sensie jaki byłby efekt, albo inaczej, o ile słabyszy.
@dleifteh: w obecnym świecie ciężko jest się zatrzymać nawet na chwilę, wszystko kręci się zbyt szybko, wszyscy chcą mieć wszystko od razu, tldr, wiedza w pigulkach, media, filmy na yt skoncentrowane do 2-3 minut bo inne się podobno omija. Wiem bo sam tak mam, nerwy kiedy stoję w korku, albo w kolejce w sklepie, masakra.
@Star_Butterfly: ciekawi mnie tylko czy jeden tydzień to nie za mało, biorąc pod uwagę to że szczury żyją dużo krócej niż ludzie i aby podobne zmiany zaszły w ludzkim mózgu potrzeba więcej czasu.
Tak samo jak z przeliczaniem dawki jakiejś badanej substancji i jej wpływu na szczury, korzysta się z przelicznika dawki na człowieka.