Wpis z mikrobloga

@PanJarzyna: "podobno". Awaryjne jednostki zostały raczej już wymienione do tej pory, bo bodajże po 2011 już seryjnie naprawili tę wadę w silnikach.

Raczej nie jest o rynek nosaczy sprzedawców więc sporo ofert będziesz miał od prywatnych sprzedawców. Te auta nie są chodliwe i oferty potrafią wisieć bardzo długo, a nieraz naprawdę zadbane sztuki muszą zejść mocno z ceny żeby ktoś to kupił.

Polecam dodać się na grupę na fejsie Scirocco i
@PanJarzyna:
ja żałuje, że nie mam czujników parkowania - po 2 latach parkuje na czuja tym autem, nigdy nie wiem czy w coś nie #!$%@?.
1.4 TSI 160km jest dla mnie w zupełności wystarczające, jak jedziesz jak baba będzie palił 6litrów, a jak jedziesz jak facet, a te auto do tego zachęca to koło 9litrów się zmieścisz; z drugiej strony tego auta nie kupujesz jak chcesz jeździć ekonomicznie.
@PanJarzyna:, odpukać narazie nic mu poważnego się nie dzieje mam z 2009 rocznik. Standardowo jak każde auto musicie to obczaić, czy maska nie odstaje, czy szyby nie powymieniane, czy nie stuka jak jedziesz, czy biegi dobrze wchodzą, ja się tam też za bardzo nie znam :p