Wpis z mikrobloga

Skąd wiecie że chcecie z kimś rozwijać znajomość w stronę związkową, aby być blisko tej osoby?
Wiecie od razu czy może po jakimś czasie?
Ja mam taki problem, że jak kogoś poznaje, pierwszy raz widzę, patrzę w oczy, na uśmiech to już wiem czy chciałbym rozwijać znajomość w taką stronę i poznawać kogoś lepiej czy też nie. Bardzo rzadko kogoś takiego spotykam (w zeszłym roku 2 razy tylko się udało), a nie potrafię "dać szansy" komuś kto nie spowodował od razu w moim mózgu tej chęci.

Mieliście kiedyś tak, że na początku mówiliście sobie nie, nie nie ma szans a potem po jakimś czasie Wam to przychodziło, ta chęć bycia z tym kimś?

#zwiazki #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
  • 4
@wypokanonim: mam identycznie i wydaje mi się, że dużo na tym tracę. teraz staram się powoli to w sobie przełamać, no i trochę to działa. miałam sytuację, w której po pierwszej randce (z niby przystojnym facetem, ale średnio w moim typie, miłym też) uznałam, że nie zależy mi na tej znajomości. ale po jakimś czasie się do niego odezwałam, spotkaliśmy się kolejny raz i uznałam, że ejjj.. fajny, jednak spoko się
@wiejskakoksownia: Wiesz, ja mam wrażenie że to nie zależy nawet od atrakcyjności bo nie jest tak że jak widzę jakąś mega piękną laskę to ona ma to coś, to się objawia różnie, u różnych osób. ALe tak że by miało mi się rozwinąć coś bez tego to mi się nie udało, a rzadkość tego zjawiska powoduje że za bardzo się angażuje od razu bo ja już wiem czego od tego kogoś
@wypokanonim mam czasami tak, że jak lepiej kogoś poznam, zaczyna być dla mnie duzo bardziej lub odpowiednio duzo mniej atrakcyjny niz przy pierwszym spotkaniu. Ale to dotyczy glownie znajomych, na tinderze kierowałam się pierwszym wrażeniem