Wpis z mikrobloga

@Dusza_Jest_Chaosem: Pierwszy zostaw tak jak jest, ale na drugi daj BiA, a na trzeci reszta kamo/naprawa. Dodatkowo jeśli nic nie zamierzasz robić z obligacjami, wykup sobie za nie dyrektywę szóstego zmysłu, który da Ci działającą żarówkę zanim wbijesz perka na 100%.
@romek898: naprawa na lekkim -_-. Jak masz dawać takie porady to lepiej nie dawaj wcale.
Camo też nie jest perkiem pierwszej potrzeby. Light ma spotować chociażby aktywnie. Co z tego że będziesz siedział w krzaku i nikt Cie nie zauważy jak ty też nikogo nie zauważysz.

ja proponuję coś takiego. Te 4 perki na dowódcy to must have. Następny na dowódcy dajesz camo.
https://i.imgur.com/BbtPm9l.png
Camo też nie jest perkiem pierwszej potrzeby. Light ma spotować chociażby aktywnie. Co z tego że będziesz siedział w krzaku i nikt Cie nie zauważy jak ty też nikogo nie zauważysz.


@Nicoc: Co z tego, że będziesz kogoś spotować jak sam dostaniesz spota. Sęk polega na tym, żeby wyrobić sobie parki na zasięg (o których kompletnie zapomniałem) razem z dobrym kamo. Zasięg daje przebitkę powyżej 450m, dzięki czemu skuteczniej niwelujemy kamo
@romek898: na lekkim jeśli dostaniesz spota i strzał to jak nie masz zestawu naprawczego to i tak jesteś już martwy. Więc dawanie naprawy we wczesnym etapie to zwykłe marnowanie perka. (zredukujesz 10 sekund do 4-5 czyli nadal jesteś martwy) Zapomniałeś o perkach która są najistotniejsze na lekkich więc uznałem twoją poradę za inwalidę.