Wpis z mikrobloga

@JoszkoBezLancuchow:
Jednego nie mogę zrozumieć. Miałem 7-8 lat i bez żadnych kodów, bez żadnego zapisywania i tego typu rzeczy potrafiłem dojść w chvj daleko w tej grze. Na ograniczonej liczbie żyć, które traciło się gdy piksel wroga dotknął piksela postaci.
Teraz jestem od dawna dorosły a nie potrafię przejść pierwszych paru leveli bez ciągłego wciskania przycisku quicksave'a (°°
@Horkheimer: Psychologiczna zagrywka. Wiedząc, że możesz robić quicksave popełniasz dużo więcej błędów. Jak to Schwarzenegger prawił w swojej mowie motywacyjnej - mając plan B nie dajesz z siebie wszystkiego. Tu jest prosty przykład tego :^)
Teraz jestem od dawna dorosły a nie potrafię przejść pierwszych paru leveli bez ciągłego wciskania przycisku quicksave'a


@Horkheimer: Wywal całkowicie quicksave, poświęć połowę czasu, którą miałeś za dzieciaka a okaże się, że jesteś mistrzem w tą grę. Serio.
@Kryspin013: Jakieś 2 miesiące temu otworzyli mi pod blokiem nową knajpę serwującą zapiexy. Ja jako prawilny anon niewychodziłem z domu, bo babełe zawsze obiad robiła, ale jakieś półtora miesiąców temu babe postanowiła mi sprawić przyjemność i zamiast schabowego powiedziała mi żebym poszedł na te nowe zapiexy i mi dała 10 zł. Oczywiście heatingsy itd ale #!$%@?łem tam pomyślałem że zjem sobie coś dobrego i nie polaczkowego. I #!$%@? wchodzę tam, był