Wpis z mikrobloga

Cześć, postanowiłem napisać do Schroniska w Krzesimowie w sprawie którego ostatnio była #afera z udziałem #yuna #yunka89 . Pytanie dotyczyło tego, czy opóźnienie finalizacji tej zbiórki jakkolwiek przyczyniło się do aktualnego stanu schroniska oraz tego, że jest ono zamykane. Dziś wpłynęła odpowiedź którą załączam poniżej.

Wnioski jakie można wyciągnąć - zamknięcia schroniska by to nie spowolniło, ale jakieś psinki by miały nieco spokojniejszy i być może dłuższy żywot.

Shame.

Cytując kolegę @top_czipsy :

A tymczasem, może zrobimy coś dobrego dla tego schroniska? Wiele razy pokazaliśmy, że potrafimy!
Zachęcam do zapoznania się ze stroną www i małego, symbolicznego wsparcia piesków! ()

Adres www: http://krzesimow-schronisko.pl/
Adres: Krzesimów Gajówka 237; 21-007 Mełgiew

Dane na które można wpłacać darowizny:
Świdnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami
32 1240 5497 1111 0000 5006 4065

Wpłat można też dokonywać tutaj: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/schroniskokrzesimow

#pomagajzwykopem #twitch #schroniskodlazwierzat #psy
theqkash - Cześć, postanowiłem napisać do Schroniska w Krzesimowie w sprawie którego ...

źródło: comment_8M2cm9rd6SY8MBwDB4BC99ToMKWoR1XR.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@Sijabka: dziewczyna zbierała $ na swoim streamie na twitchu w lipcu, obiecała przekazać je na okreslone schronisko (czy zrobić zakupy i dostarczyć do schroniska), zrobiła to dopiero po inbie sprzed kilku dni która się tutaj odbyła (zatem pieniądze przetrzymała 7 miesięcy). Ten post to takie pokłosie tamtej sytuacji i wskazanie czy te środki były potrzebne wtedy bardziej niż teraz.
  • Odpowiedz
@theqkash: To są dzieciaki z patologicznych rodzin i inne patologiczne osobniki z naszego kraju. Spójrz kto na przykład ogląda Isamu i Nitra, wydaje mi się że to jest ta sama widownia. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@theqkash: Jeśli brak środków i dobrych warunków w schroniskach to nie rozumiem po co męczyć te zwierzęta. W ogóle nie wiem po co marnować pieniądze na schroniska, nawet jak jakieś nie ma problemów to życie tam nie jest raczej komfortowe. Powinno się humanitarnie uśpić. Męczymy zwierzęta przeznaczone na mieś o w hodowlach (mam nadzieję, że nie myślicie, że one tam nie cierpią xD), polujemy na nie, a z psami i kotami
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: po części się z Tobą zgodzę, natomiast tutaj chodzi przede wszystkim o sam fakt bawienia się w wielkiego obrońcęe zwierząt, kwota zebrana a przekazana dopiero po guwnoburzy.
  • Odpowiedz
serio jak chcecie pomóc to zaadoptujcie psa z tego schroniska a nie robicie gónwno-burze o jakieś marne pieniądze. A teksty o humanitarnym uśpieniu to tylko mógłby psychopata wysunąć....
  • Odpowiedz