Wpis z mikrobloga

Mireczki, ktos orientuje sie jak z parametrami nowych wypustow Kenzo Pour Homme? Mam zamiar kupic, bo to mega zapaszek, ale strzelilem sobie testerem w niemieckiej galerii kaufhof i po 4 godzinach na nadgarstku nic nie zostalo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mekekeke xD skad możesz wiedzieć czy siedzę w temacie perfum czy nie? Tu się mylisz kolego. Piszesz jak z parametrami NOWYCH wypustow a za chwilę że psikales w perfumerii, to chyba raczej nowym wyspustem nie? Myśl logicznie
  • Odpowiedz
@Black_Commodore:
Masz kenzo Homme czy kenzo pour homme? Sprawdzalem na elnino i to w sumie dwa rozne zapachy, co prawda o identycznej butelce ale sklad tych zapachow jest inny. Kenzo pour homme jest protoplasta
  • Odpowiedz
@wojuturek: moze sie myle, ale nie jestem twoim kolega. Skoro dla ciebie tester z perfumerii jest rownoznaczny z najnowszym batchem to pozdro. Tym bardziej, ze kenzo pour homme to nie bleu de chanel czy tom fordy, gdzie ludzie przychodza sie zlac testerem bo drogie perfumy. Druga sprawa, reformulacje nie musza oznaczac udupienia parametrow uzytkowych perfum, rownie dobrze zapach moze byc mocniejszy niz starsze wersje. No ale co sie bede klocil
  • Odpowiedz
@mekekeke: akurat znawca w temacie tego Kenzo nie jestem, ale wydaje mi sie, ze troche sie mijasz z prawda z tym, ze to dwa rozne zapachy:) Kenzo Homme to nowsza wersja Kenzo pour Homme, Kenzo postanowilo uprosic nazwe swojego zapachu i wywalilo z niego slowo "pour" ale to dalej prawie ten sam zapach (zakladam, ze mowimy ciagle o wersji EDT). Prawie ten sam, bo w gre wchodzi jeszcze reformulacja, ktora
  • Odpowiedz
@lukas9990: no wedlug skladu parfum tez duzo sie zmienilo, bo przeciez pour homme ma o wiele wieksza piramide zapachowa, wiec nie tylko nazwa sie zmienila. A po tym co widac na papierze jednak roznica musi byc wyczuwalna
  • Odpowiedz
@mekekeke: i jest wyczuwalna, ja odnosze wrazenie, ze nowsze wersje sa troche "rozmyte" i uproszczone, ale tak wlasnie wygladaja reformulacje w wielu przypadkach. Uproszczaja, splycaja, wycinaja jakies skladniki, cierpia na tym parametry, no i faktycznie reka w reke wyczujesz roznice, ale mijajac kogos na ulicy raczej roznicy nie poczujesz (a na pewno ja bym nie poczul). Takich zapachow po reformulkach jest bardzo duzo niestety i bardzo malo przypadkow jest, zeby
  • Odpowiedz
@lukas9990: no to nie zacheciles mnie :/ a zapach zacny i niegdys o bardzo dobrych parametrach, przynajmniej tak wynika ze starych opini. Moze sie skusze jak bedzie jakies promo :) dzieki
  • Odpowiedz