Wpis z mikrobloga

@Andczej: ok ale uważam że kupowanie niesprawdzonego nigdzie produktu jest mega ryzykowne, wolałbym kupić 2 szt niech się sprawdzą i wtedy ewentualnie zadecydować o reszcie. Ale ja się nie znam więc się wypowiadam :)
@paki82: nie zaglądałem do Warszawskiego przetargu, zostawiłem to sobie na przyszłość, ale trochę wątpię żeby tak duży przetarg był rozpisany bez zastrzeżenia, że producent musiał już kiedyś gdzieś coś dostarczyć, patrząc na poprzednie przetargi warszawskie to może nawet ponownie dali zapis że tramwaj zostanie odebrany jeśli przejedzie x km bez awarii
@paki82 tramwaj jak tramwaj. Wszyscy wiemy, jaka jest polityka Zarządu Transportu Miejskiego. Jak najmniej foteli i jak najwięcej miejsca do stania. SKM czy tramwaje są do transportu bydła a nie ludzi
@Andczej warszawski przetarg dziwnie Pesa odpuściła podobnie, jak niedawny przetarg na 12 EZT dla PKP IC. Dwa razy taka sama sytuacja, że zamówienie bardzo by pomogło bydgoskiej firmie, ale oba przetargi z przekroczonym znacznie budżetem...