Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy, czy mamy tutaj jakiegos adwokata albo studenta prawa? Dostałem dziś pocztą list polecony od firmy windykacyjnej działającej dla #plus z wezwaniem do zapłaty. Niby nie uregulowałem jakiejś kwoty w 2015 roku (xDD) na mojej starej karcie. Kwota generalnie nie jest duża bo ze 160 zł zrobiło się 210 złotych z odsetkami ale to wszystko wydaje mi się śliskie bo nie miałem abonamentu tylko ówczesnego MIXa z doladowaniami miesięcznymi na 50zl. Firma windykacyjna tez nie potrafi udzielić informacji za co konkretnie ten dług. Kontaktu od strony plusa oczywiście przez te lata żadnego. Czy istnieje coś takiego jak przedawnienie sprawy?

#pytanie #prawo
  • 5
@Nudiustertian Witaj. Jeżeli chcesz poznać szczegóły, za co konkretnie została naliczona ta należność, proszę o kontakt z Działem Obsługi Klienta, poprzez formularz: https://bit.ly/2vvLWaD z opisem sytuacji. Podaj w nim również: imię, nazwisko, numer telefonu, którego dotyczy sprawa oraz PESEL. Potem prześlij mi numer referencyjny, w celu przyśpieszenia realizację zgłoszenia.
@Nudiustertian: nie kontaktuj sie z nimi i nie sluchaj tego @Specjalista_Plus:, najlepiej nic nie rob i daj sie pozwac. Jakby sie tak stalo, ze cie pozwa to sie odezwij do mnie na pw. Pamietaj tylko zeby sie nie kontaktowac, a juz przede wszystkim nie placic ani grosza bo bedzie to jednoznaczne z uznaniem dlugu i odnowieniem biegu terminu przedawnienia