Wpis z mikrobloga

@sirnicklc: pewnie os. Paderewskiego. C-----e miejsce, nadźgane bloków jeden przy drugim, parkować nie ma gdzie, a na domiar złego w bezpośrednim sąsiedztwie tych bloków (ul Graniczna) są dwa duże korpo-budynki, więc jest dużo ruchu napływowego. Który też nie bardzo ma gdzie parkować. W Atrium parking podziemny ma ze 150 miejsc, miejsca są tylko dla wybrańców (pytałem się czy nie mogę nawet zapłacić dodatkowo, ni c---a masz za niskie stanowisko) a
  • Odpowiedz
@Nastruj: Pod blokiem mojej różowej jakiś wariat wymyślił sobie, że znajdujący się tam parking publiczny jest jego, bo tuż obok jest kilka pawilonów gdzie Janusze handlują jakimś badziewiem. No i jednemu z tych nieszczęśników tak się w głowie pokręciło, że ruszył na krucjatę i zaczął wkładać kartki za wycieraczki, że on tu Wielki Byznesmen prowadzi interesy a ty mu utrudniasz i w ogóle to s--------j, bo to jego. Pewnego dnia
  • Odpowiedz
@Nastruj kiedyś w workach na śmieci miałam papiery, wystawiłam je na balkon, bo chciałam je później zabrać jak będę wychodzić. Dostaje telefon od właściciela godzinę później, że trzymam śmierdzące śmieci na balkonie i wspólnota mieszkaniowa się w-----a. Więc wiadomo wspulnota się nie p------i (czyt. Sąsiad z góry)
  • Odpowiedz
@Nastruj: Bo w Polsce jest z-----y system nadawanie tablic rejestracyjnych i nie wiadomo czemu na tablicach widac województwo, później dopiero nosacze się prują bo muszą zaparkować zawrotne 50 metrów od okna swojego balkonu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nastruj: jakiś debil to pisał. Szukałbym go w "radzie wspólnoty mieszkaniowej" - pewnie jest tam jakoś p---b, który nadużywa określenia "zarząd wspólnoty", a sam składa grozby karalne.

Groźba karalna – przestępstwo groźby karalnej polega na grożeniu innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę jej najbliższego. Art. 190 KK
  • Odpowiedz