Wpis z mikrobloga

150zł jak dostałem pierwszego smartphona z Androidem. Rozłączyło mi WiFi w trakcie buszowania po Android Market, prepaid (na szczęście) wyczyszczony do zera.
  • Odpowiedz
@Rudalke: Prawdopodobnie 12 lat wstecz. Posiadając abonament z Orange z limitami ja z koleżankami postanowiłam z mojego telefonu porobić sobie jaja. Ustawiłam numer prywatny, wybieraliśmy sobie numerki i dzwoniłam do randomowych osób, robiąc ostre żarty aż było boki zrywać. Nie wiedziałam tylko, że będzie jakikolwiek koszt ( niestety miałam jakiś limit ) Dowiedziałam się gdy przyszedł rachunek do ojca na kwotę 400zł ( czy 200 nie pamietam ) - po
  • Odpowiedz
@SanteSimon: sprawdziłem. Na Androidzie 8 apka Freedom się nie wysypuje, jednak przy próbie zakupu waluty w Roblox wywala komunikat, że jestem offline (mimo włączonego wifi) i płatność nie może być zrealizowana. Lucky Patcher dawał taki sam efekt jak na Androidzie 9- płatność nie dokończona. Sprawdziłem jeszcze na starszej wersji Robloxa (z marca 2018) i nadal to samo. Się zabezpieczyli skubańce przed takimi trikami ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz