Wpis z mikrobloga

Odebrałem wszystkie zaległe paczki od mirków z #perfumy i chciałbym zrobić podsumowanie. Dekanty od lewej strony są od @rindo , dekanty z prawej od @WezniePrzestrzeleCiKolano , Rasasi Daarej od @MMM22 . Cała trójka spisała się logistycznie bez zarzutu, szkło było zapakowane bezpiecznie. Ponadto miłym zaskoczeniem była próbka-niespodzianka L'eau D'Issey Pour Homme od @WezniePrzestrzeleCiKolano oraz rysunki tematyczne na opakowaniu od @rindo xD

Co do zapachów, które zdążyłem przetestować:
Rasasi Daarej - słodki, ale nie mulący, elegancka trwałość, wypełnia pomieszczenie, ale nie drze przy tym mordy jak drą mordy TV czy Sauvage Parfum xD w tej cenie bomba
Rasasi La Yuqawam - lekko słodka skórzana tapicerka, nie byłbym w stanie odróżnić ich od TF Tuscan Leather, parametry nawet lepsze niż Daarej, bengier
Nasomatto Black Afgano - TF Oud Wood pachnie mi jak odświeżacz do toalet dlatego podchodziłem do tego agarowca dość ostrożnie, ale Afgan zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, jest ciężki i trwały, nie wyczuwam żadnych konopnych konotacji, ale to chyba i lepiej xD
KubaIcickio2_pl - Odebrałem wszystkie zaległe paczki od mirków z #perfumy i chciałbym...

źródło: comment_HZPvQnNSMJCvN14VDwyNz4Ir50G2GJAP.jpg

Pobierz
  • 3