Wpis z mikrobloga

@adamdd: Hej, Mavic 2 Pro - w tym przypadku ustawiłem się na 1,5km odcinku prostej trasy - pociągi ruszają tam akurat ze stacji przed samą prostą , tryb sport (dron rozpędza się do 73km/h) kamera prosto w dół i lecę, muszę utrzymać taką samą prędkość do zdjęcia jak pociąg i lecieć prosto, zdjęcie robione 1/2 sekundy, żeby wszystko się rozmazało tylko nie pociąg(prędkość trzeba utrzymać). Na tym odcinku jednego pociągu mam
  • Odpowiedz
@Anaboll: swietne foty, poszły do obserwowanych, ja używam sparka i wiem, że nie jestem w stanie takiej foty trzasnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak daleko odlatujesz przy takim pościgu za pociągiem? Obstawiam, że pewnie kilometr się zdarzyło, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@adamdd: "W zasięgu wzroku" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Stojąc na tym peronie to odleciałem 1,7km i jeszcze tą kropkę na niebie było widać i potem mi przy 15% emergency landing się załączył i wylądowałem przy nasypie i biegłem po niego :D
  • Odpowiedz
  • 4
@hipokampO_o: opisałem gdzieś wyżej ;) gonię pociąg z kamerą skierowaną w dół, muszę dostosować prędkość idealnie do składu i strzelać fotki , czas naświetlania 1/2 s żeby całe tło się rozmyło , początkowo fotka była szersza i jaśniejsza , tutaj przycięta na insta i trochę te czarne boki skupiają uwagę na środku :) . Jak ktoś będzie zainteresowany jutro chce spróbować złapać pociąg taki co koło mojej pracy jeździ i mogę
Anaboll - @hipokampO_o: opisałem gdzieś wyżej ;) gonię pociąg z kamerą skierowaną w d...

źródło: comment_UuunLAZYmudX0BoHHgQ94h5QLXgZwdmJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz