Wpis z mikrobloga

Jeden z użytkowników tego portalu gnębi Mnie na tagu mirkomodlitwy swoimi modłami. Odpisuję więc w nadziei, że się ode Mnie w końcu odwali.
1. Po pierwsze, modlitwa to nie życzenia świąteczne, tutaj kopiuj-wklej nie działa. Świadczy to tylko o tym, jak kładziesz na Mnie lachę. Nawet brak kropki na końcu powielany.
2. Chcesz zdrowia dla rodziny to weź ich do lekarza. Po wyleczeniu nie zapomnij Mi podziękować.
3. Sióstr nie będę nawracał, wolna wola, chcą być grzeszne to ich sprawa. Czasy nawracania siłą się skończyły. Na razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4. Jak chcesz poradzić sobie w pracy i w szkole to więcej pracuj i się ucz, a nie wszystko mam za ciebie robić. Najlepiej siedzieć na dupie, modlić się i uważać, że twoja robota zrobiona. Nie ma tak łatwo.
5. Sam se zapłać, to że jestem dziany i mam królestwo nie oznacza, że będę szastał hajsem na lewo i prawo.
Pozdrawiam.

#

Pobierz Bog_Wszechmogacy - Jeden z użytkowników tego portalu gnębi Mnie na tagu mirkomodlitwy...
źródło: comment_CE8oHLkZMvPo00Lbk8VY0D2WTWrEzU5e.jpg
  • 47
@Bog_Wszechmogacy: Mordo, znaczy ten... Boże Wszechmogący dziany jesteś to fakt, a skąd masz te wszystkie pieniążki? Pracujesz gdzieś? Dorabiasz sobie na boku czy coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Maestro_PM na początku sprzedawałem odpusty, handlowałem rybami i jakoś się dorobiłem, hehe. Teraz żyję ze sprzedaży praw do sakramentów, ciała Mojego Syna, Mojej książki itp. Poza tym gram na giełdzie i spekuluję cenami zboża.