Wpis z mikrobloga

Mirai to film genialny. Nie ma co z tym nawet dyskutować. Na seansie bawiłem się wyśmienicie, a po napisach końcowych wyszedłem z kina spełniony.

Anime na miarę statuetki oscara? Mirai

Poznajcie Kuna. Uroczego kilkulatka, który mieszka z rodzicami i psem w artystycznie zaprojektowanym domu. Wiedzie szczęśliwe życie... Aż pewnego dnia cały świat wywraca mu się do góry nogami. Od teraz swój dom, ale i uwagę dorosłych, będzie musiał dzielić z młodszą siostrą - Mirai, a samemu trochę dorosnąć. Nie będzie to łatwa droga, jednak na pomoc przyjdzie mu wiele osób: na przykład Książę Yukko czy sam pradziadek.

#animedyskusja #film #oscary
szogu3 - Mirai to film genialny. Nie ma co z tym nawet dyskutować. Na seansie bawiłem...

źródło: comment_ZFHsrHzfl0fLInAtxFUJvPDYlIDWoqRO.jpg

Pobierz
  • 6
@szogu3: "To nie było ich pierwsze dziecko, więc powinni mieć już pewne doświadczenie – a tego nie zauważyłem." Czy własnie jako dziecko zaliczyłeś ich psa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do reszty, to nie ze wszystkim się zgadzam i mimo mojej całej sympatii do Mirai no Mirai i niechęci do człowieków pająków to ten drugi moim zdaniem bardziej nadaje się na statuetkę.
@Vuhaj: Nie, Kun był ich pierwszym dzieckiem - Mirair drugim. A pies sam się uważał za dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jestem świadomy, że pająki ją dostaną, bo pająki to był niesamowity popis animacji... Ale ja jednak stawiam na fabułę. Kinder niespodzianka ma dobrą czekoladę, ale wolę jednak zabawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)