Wpis z mikrobloga

Trochę już późno ale w sumie to czemu nie.

Hej Mireczki i Mirabelki z tagów #konsole i #pcmasterrace, ostatnio postanowiłem zająć się czymś nowym i postawiłem na konto na YT. Właściwie to jest to po prostu kolejny kanał o grach, jakich już wiele, a jedyne co może delikatnie odmieni ten kanał od reszty to brak darcia japy do monitora i takich tam. Storzyłem dopiero pierwszy film, powstawał w bólach przez dwa dni, gdyż na wielu programach, w których komponowałem to "cudo" pracowałem po raz pierwszy w życiu, ale jest. Wychowam jak własne. No i teraz moja prośba, jeśli możecie, to zerknijcie, powiedzcie co sądzicie, czy tam czy tu na mirko. Może jest coś co schrzaniłem zupełnie? Ogółem plan rozwoju mam taki, że zamierzam zamieszczać na kanale materiały tłumaczące jak pewne aspekty w grach działają i dlaczego. To brzmi bardzo ogólnie, natomiast nie raz poczułem, że jakiś oglądany przeze mnie materiał na YT nie pokrył w całości jakiegoś tematu, i zamiast pisać jakieś głupie komentarze, może sam coś zrobię. Na pierwszy film poleciała recenzja bo to i łatwe i szybkie, dobry trening w montowaniu i takich tam. Jestem również kolekcjonerem konsol i trochę tego już mam, więc i o materiały retro nie powinno być trudno.

A no i link.

https://www.youtube.com/watch?v=Z6OLxM9pUHQt
  • 2
  • Odpowiedz
@Kopernik09: Spoko jest, wyrobisz się i masz dobry głos.
Dla mnie trochę za długie ( wolę format ign 5 min i nara ) ale trzeba mieć swój styl.

Super intro.
  • Odpowiedz