Wpis z mikrobloga

Pierdnięcie i przypadkowe puszczenie przy tym farszu to nic nadzwyczajnego.
Mi się właśnie pierwszy raz w życiu stało tak, że beknąłem i poleciało trochę rzygów na klawiaturę XD 66 tabsów thio to chyba jednak za dużo, do tego dwa piwa jeszcze. Dziwne, bo nie mam żadnych nudności i nie chce mi się wymiotować.
#narkotykizawszespoko #gownowpis #przypal #dziwnasytuacja
  • 12
@JanuszChytrus: no sporą, bo wcześniej waliłem mocniejsze opio ale niedawno miały bliskie spotkanie z moją muszlą klozetową a ja nacisnąłem czerwony guzik - spłuczkę. Nie chcę wracać do mocniejszych bo wpadam wtedy zazwyczaj w ciągi, a kodeinę umiem kontrolować.
@Krosser5566: tak całkiem się zrzygałeś? Mi odrobinka poleciała.
@zjem_co_chcem: ja nie gryzę, nie widzę sensu. Staram się kodować na pusty żołądek (tak jak np. dzisiaj nic nie jadłem do 17), piję szklankę wody 30 minut przed kodą, żeby lepiej pracował i się rozruszał. Potem psznie jem kodę i po 20 minutach czuć pierwsze efekty.
Krajóweczki mi zostało troszkę, chyba fuknę jak koda całkiem zejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mozdziezowa: ja kiedyś rzygałem przy dziwnych mixach, teraz żołądek już się przyzwyczaił do wszystkiego. Nie pamiętam kiedy ostatni raz wymiotowałem (wyjątkiem jest sylwester jak wypiłem litr wódki + benzo, ale wtedy nie miałem tolerki na alko dużej)