Wpis z mikrobloga

Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Pizzy dla wszystkich obserwujących tag #kuchniamg78 :)

Świętowaliście już czy jeszcze nie :D?

Przy okazji święta najważniejsze linki związane z pizzą:
-Dział ze wszystkim o pizzy i wieloma przepisami
-Przepis na ciasto do pizzy
-Jak piec pizzę w domu w piekarniku elektrycznym
-Pizza Chicago Deep Dish

MG78 - Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Pizzy dla wszystkich obserwuj...

źródło: comment_HVdN5MFY7sNDF3ovbowGyCPo8OngpHn0.jpg

Pobierz

Czy lubisz pizzę?

  • Tak 30.0% (443)
  • Uwielbiam 70.0% (1035)

Oddanych głosów: 1478

  • 39
  • Odpowiedz
@MG78: Jak pizza to koniecznie trzeba pamiętać o Laszlo Hanyeczu, który 22 05 2010 zapłacił 10 000 Bitcoinów za dostarczenie 2 pizz z Papa John’s a więc ten pan zapłacił około 68 mln zł za 1 pizzę ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG78: świętowałem robiąc pizzę z ciastem na które przepis wrzucales kilka miesięcy temu, to był chyba jeden z Twoich pierwszych przepisów tutaj. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@MG78: nice, ja wczoraj po nocy pierwszą w tym roku piekłem i nawet nie wiedziałem że święto jest. Pewnie dlatego tym razem ciasto tak ładnie wyrosło.
  • Odpowiedz
@MG78: tez robie taka pizze doszedlem do niej sam metoda prob i bledow, ale ostatnio gdzies w necie widzialem przepis gdzie dawali cala szklanke oliwy. Co ty na to?
  • Odpowiedz
Mowie tylko ze widzialem taki przepis i tez kazdy sie dziwil a bylo pare osob co twierdzily ze jest spoko. Ja do tej pory robilem tak jak tutaj MG78 praktycznie od 10lat.
  • Odpowiedz
@kuplende: 30 gramów drożdży masakra ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego ser na składniki i keczup xD sos pomidorowy też jakiś dziwny, dramat
  • Odpowiedz