Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy chcielibyście wiedzieć, że Wasza żona planowała zdradę, czy czasem żyć w nieświadomości? Nakreślę sytuację:
1. Odkryłam, że mój chłopak na fb pisze ze swoją byłą dziewczyną, ona napisała do niego pierwsza, że miała z nim sen erotyczny, że z mężem jej się nie układa i czuje jakieś niespełnienie jeśli chodzi o związek z moim facetem.
2. Mój facet się nakręcił i zaczął jej pisać, że w sumie to w naszym związku też się nie układa, że to kwestia czasu, potem leciały same pikantne wiadomości co będą ze sobą robić w hotelu gdyby się spotkali z dokładnym opisem każdej czynności, wymiana zdjęć, mój chłopak napisał, że jeżeli jego była kiedyś się rozstanie ze swoim, to on oleje mnie i od razu do niej wróci. Ona cała podjarana.
3. Po odkryciu tej rozmowy, a także innych świadczących o jego kłamstwach (problemy z nadużywaniem alkoholu, miał mi pokazać, że potrafi wytrzymać miesiąc bez alkoholu, okazało się, że gdy był tydzień w rodzinnym mieście to leciały czteropaki i 6 blantów, nie odbierał wieczorami telefonów, teraz wiem dlaczego - był #!$%@?), kazałam mu się od razu wyprowadzić. Spakował się bez słowa wyjaśnienia, nawet nie spojrzał mi w oczy, ogólnie był obrażony, że jak ja mogłam go nakryć.
4. Pod wpływem emocji napisałam do tej laski, że mam skriny rozmowy z moim już ex i jej mąż chyba nie będzie zadowolony.
5. Laska dzwoni do mnie i płacze, że się zagubiła, że rozwiodłaby się z mężęm ale nie może bo ma dziecko i nie mam rozbijać jej rodziny. Ja jej na to, że dam jej spokój, jeśli pomoże mi wpłynąć na ex, żeby oddał mi długi (ex 9 lat ode mnie starszy, ale nieogar życiowy, wisiał mi 3500 zł). Ona, że jasne, że pomoże.
6. Mój ex nie oddaje mi długów, ona mnie zablokowała na fb i wysłała "Wezwanie do zaniechania naruszeń kodeksu karnego" i jakiś monolog, że ją szantażuję, co nie jest prawdą, bo nie chciałam, żeby to ona spłacała długi ex. Próbuje robić wszystko, żebym nie miała możliwości napisania do jej męża - jej mąż ma zablokowaną możliwość żeby ktoś go dodawał do znajomych, ma mnie na czarnej liście - oczywiście pewnie o tym nie wie.

Fakt, nie będę szczęśliwsza, jeżeli uświadomie tego faceta, że jego żona chciała spotkać się ze swoim byłym na seks i generalnie za nim tęskni. Ale boli mnie, że ta laska przyczyniła się do rozpadu mojego związku.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Uświadomić faceta?

  • Niech wie 90.8% (297)
  • Odpuść 9.2% (30)

Oddanych głosów: 327

  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: wyjebongo.
W 90% przypadków facet i tak nie uwierzy.
W 10% przypadków w których uwierzy najprawdopodobniej będzie miał pretensje do Ciebie, że #!$%@?łaś mu związek.
W praktyce nie zyskujesz nic, poza tym, że #!$%@? trójkę ludzi i nastawisz ich przeciwko sobie. Gdyby nic cię z nimi nie łączyło już, to mogłabyś ten fakt olać, ale łączy cię dług, który ma u ciebie ex.
Twój hajs > życie jakiegoś randoma, powinnaś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?łaś tym, że sama napisałaś do jego ex za jego plecami. Dla mnie byłabyś spalona. Imho Twój wybór polega na tym, że albo powiesz, że złamałaś jego prywatność i może on zrozumie swój błąd ale się #!$%@? i będzie to duży krok do rozpadu związku. Albo siedź cicho i czekaj aż Cię zdradzi.. Bo to prawdopodobnie zrobi z ex. Obydwa wybory nie mają znaczenia bo #!$%@?łaś w grzebiąc mu w