Wpis z mikrobloga

Za moich czasów jak ktoś nie potrafił grać to się go wyzywało od noobow. Teraz widzę się wszystko obróciło o 180 stopni i nooby nazywają osoby które dobrze grają "try hard" xD Na mirko też widzę ludzie ten tekst zaczęli rzucać. Dupa pęka, bo ktoś ma więcej fragów od ciebie? "To pewnie jakiś try hard, bo się stara. Gdybym ja się starał to bym miał więcej kilku od niego, ale nie jestem try hardem, nie to co on. Pieprzony try hard."
Weźcie się jebnijcie w głowę xD
#gry #apexlegends #ps4 #xboxone
  • 36
  • Odpowiedz
@borsuczki_robio_sztuczki: To samo stało się ze zwrotem "GG". 15-20 lat temu jak grałem w SC:BW i WC3 to każdy mecz niezależnie czy przegrany czy wygrany, nie ważne czy gra trwała pół godziny czy kończyła się po 5 minutach rushem, wieńczyło się zwrotem GG - Good Game i było to podziękowanie za grę z obu stron nieważne jaka ta gra była. Teraz jak napiszesz do drużyny po przegranym meczu GG to w
  • Odpowiedz
  • 5
@tomek_27 ja też nie. Chętnie bym się przesiadł na pc, ale tak mi wygodnie na kanapie przed tv, że mi idę nie chce siedzieć przy biurku. Kosztem straconych fragów niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@borsuczki_robio_sztuczki: try hard to raczej oznacza kogoś z twojej drużyny, co ciągle drze #!$%@?ę na wszystkich, że za słabo grają, a ten mecz, który właśnie rozgrywasz w gierce online jest ważniejszy niż twoje życie.
  • Odpowiedz