Wpis z mikrobloga

Fajne te wasze nowe Volvo i Kijanki, też się ostatnio zastanawialem nad malym leasingiem ale jednak kilkuletnia niemiecka klasa premium to jest to xd
Zamiast 100-120k na fure poszlo o wiele mniej, więc można resztę wydać na pierdoły.

Mercedes w210 2.8 v6 1998r, zawieszenie Brabus, felgi Brabus, wydech Brabus przelotowy. Fajne i wygodne auto które daje mnóstwo frajdy i służy jako daily. Dalem różowemu na dojazdy do roboty, a sam jeżdżę do roboty tramwajem bo w centrum mieszkam i pracuje xd

#mercedes #pokazauto #chwalesie
mahfysh - Fajne te wasze nowe Volvo i Kijanki, też się ostatnio zastanawialem nad mal...

źródło: comment_RhyqpojWxbW9BsPNQd4PV4Vin6jysG9n.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
nie wierzę że nie jest zgnity. Ten model z tego wręcz słynie i to chyba największe gówno w historii mercedesa


@niemily: Mam już drugiego okulara, wiele obejrzałem i z tą rudą szmatą to tak 50/50 :D Większość ludzi #!$%@? straszne kocopoły na temat tego auta. A rdza często jest problemem karoserii i progów, czyli według mnie standard na auto które premierę miało w 95 roku a skończono je robić w 2002/3.
  • Odpowiedz
@rzeznia22 ja też się ich naoglądałem bo kilka lat temu co trzeci taryfiarz mnie takim woził xD karoserię połatasz i wymienisz ale konstrukcja? Ilu jest takich co o to zadba póki czas?
Wygody nie można mu odmówić, w końcu to Mercedes i jak na tamte lata ( ͡º ͜ʖ͡º) daje radę. Tani? Może nie bez powodu tyłu go brało, jednak v6 to trochę inna półka. Chyba że
  • Odpowiedz