Wpis z mikrobloga

40l, oświetlenie zwykła świetlówka. 2 tydzień akwarium wpuściłem neonki i kosiarki ( kosiarki na chwile ) planuje jeszcze dosadzić więcej zieleni z tylu i wpuścić krewetki+ glonojady złociste. Wodę sprawdzam testami i w chwili obecnej likwiduje NO3 bo troszkę wywaliło. Co myślicie? Jak się wam podoba aranżacja? Ostatnie akwarium miałem 17 lat temu. #akwarystyka #akwarium #chwalesie za 3 tygodnie dodam następne foto jak już ładnie zarosnie :)
Matth - 40l, oświetlenie zwykła świetlówka. 2 tydzień akwarium wpuściłem neonki i kos...

źródło: comment_nn9WBZSqyYGq2shXNNTnXPq4DkIdIshv.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Matth: mi się podoba. Też planuję kilka krewetek z neonkami. Zamiast kosiarek mam otoski, fantastyczne rybki. Elegancko czyszczą glony
  • Odpowiedz
  • 0
@d_k_: dzięki wielkie - bardzo się cieszę. Wziąłem kosiarki właśnie do glonów bo na początku wywaliło i bałem się ze otoski przy zaburzonej chemii wody padną :) ale pomyśle nad nimi jak zrobię obsadę krewetek białych i glonojadów złocistych (ʘʘ) zobaczymy czy będzie miejsce na otoski. Aktualnie neonek mam 7 i 4 kosiarki za jakiś czas out ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matth: będziesz miał przerybione akwarium. U mnie glonojad złocisty był bardzo terytorialny i gonił wszelkie ryby, do tego rozwalał całe dno i wyrywał przy tym rośliny.
  • Odpowiedz
  • 2
@Kashaa: dzięki to ich nie biore zostawię ślimaki i krewetki

@Tomasztom: ty rzeczywiście teraz jak sobie przeliczyłem to wyszło 25 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ale oszukujo (,)
  • Odpowiedz