Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Różowy zaczął pracę w hr w firmie gdzie jest #sap. Ma zrobić jakieś raporty a SAPa się dopiero uczy. Wczoraj siedziała do późna. Dziś już pisała że weekend będzie zajęty. Przeszkolili ja z tego sapa wcześniej. Ale za dużo szkolen w krótkim czasie. Są jakieś strony albo 'cos' żeby nie siedziała cały weekend przy kompie. Mogę jej jakoś pomóc?
#korposwiat
  • 19
@polecam_poczytac_heideggera: do czego? do wkucia na pamięć t-codów i ich nazw? xD do 99 % z nich dziewczyna nie będzie miała nawet dostępu :O błagam, powiedz, że trollujesz

@Sl_w_k_1: napisz coś więcej, co to za praca i jaki staż w korpo ma dziewczyna? coś mi się wydaje, że to dopiero początki, pierwsze kroki w sapie a te niestety są trudne... sap ma to do siebie, że jest bardzo trudno wejść,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yourownpersonaljesus:' coś mi się wydaje, że to dopiero początki, pierwsze kroki w sapie a te niestety są trudne... sap ma to do siebie, że jest bardzo trudno wejść, interfejs jak z lat 90, mnóstwo nieintuicyjnych komend, pierdyliard danych'
To samo mówi.
Dziewczyna siedzi w sapie od polroku.
Długo prawda?
Problem w tym że osoba która miała ja wdrożyć zwolniła się miesiąc po rozpoczęciu pracy przez różowego. Tak że różowy od 5