Wpis z mikrobloga

Z grupy zaginieni Kraków. Wiadomo gdzie ostatni raz logował sie telefon Michała Mateszewa.

"Drodzy Państwo zapewne część z Was wie,że wciąż poszukujemy zaginionego Michała Mateszew.Ostatnie logowanie Michala z telefonu miało miejsce o godzinie 23:28 we wtorek na Rybitwach.Wtedy to po raz ostatni wyslał ze swojego telefonu smsa do kolegi,ŻE ODCHODZI I CHCE SIE POŻEGNAĆ.
KOCHANI APELUJE I PROSZĘ JEŻELI MIESZKACIE W OKOLICACH RYBITW ZWRÓĆCIE PROSZĘ UWAGĘ NA SAMOCHÓD MARKI SKODA FELICIA W KOLORZE ZIELONYM LUB NA OSOBE ZAMIESZCZONA NA ZDJĘCIU PONIŻEJ.
Załączam zdjęcie Michała z jego pobytu w szpitalu.
Na stronie reddit.com odnależlismy maile Michała pisane do jednej z osób w których opisuje swoj a sytuacje zyciowa oraz podjęcie próby pozbawienia sobie życia skacząc z mostu.Notabene już jedną taka probę podjał w grudniiu tamtego roku w okolicy Mostu Wandy skąd odebrał go ojciec.Na tej podstawie nasuwa mi sie tylko jedna kwestia Michał może chcieć to powtórzyć
Zwracam się do Państwa z prośbą o baczne zwracanie uwagi w okolicy wszystkich mostów zarówno w Krakowie jak i w jego okolicach
Rozsyłajcie proszę posta,żeby jak najwięcej osób wykazało czujność w momencie gdyby znalezli Michała lub zauważyli jego samochód.
Dziękuję wszystkim za pomoc i zaangażowanie.Wasza pomoc jest nieoceniona." NOWA HUTA, RYBITWY !!!!!!!!!!!!!!"
#krakow #zaginieni
Dominik-95 - Z grupy zaginieni Kraków. Wiadomo gdzie ostatni raz logował sie telefon ...

źródło: comment_5emrUVmVZZ3zXCUFVeoalGTstnxOKHtO.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Dominik-95: szkoda chłopaka i rodziny, chyba dość sprawnie całą akcje ogarniają.
Głupio czytać tylko te głupie komentarze, które zawsze się gdzieś trafią - węszenie spisku, szukanie seryjnego mordercy w Krakowie i inne bzdury.
  • Odpowiedz
@kozabonzo: niestety nie mogę znaleźć artykułu który kiedyś czytałem - było tam przedstawione studium niedoszłych samobójców z (chyba) Golden Bridge, z którego wynikało że prawie wszyscy żałowali swojej decyzji już w czasie lotu, oraz przedstawione były późniejsze badania, które dotyczyły monitorowania dalszych ich poczynań i powodów śmierci - wynikało z tego że ponowne samobójstwo stanowiło w miarę niewielki procent w stosunku do chorób i innych "naturalnych" powodów

Znalazłem jeden artykuł
  • Odpowiedz