Wpis z mikrobloga

@qjava: podbijam, też szukam. Jednak mam trochę inny problem. Mam małą łazienkę w bloku. Pralkę posiadam Candy Grand Evo szerokość 60, wysokość 80, głębokość 40 cm stąd czy ktoś ma pomysł jak postawić na tym suszarkę do ubrań. Rady postaw obok albo gdzie indziej nie wchodzą w grę. Nie mam również jak pralki obudować szafką. Jest po prostu na styk. Myślałem o półce na pralce ale mam obawy o solidność i
@bzikus: Standardem wśród suszarek jest łącznik do stawiania na pralce. Tańszy sam łącznik i droższy z wysuwaną tacką na układanie wysuszonych ubrań.
Nie wiem jak z płytką na 40cm pralką.
@qjava:
1. z pompa
2. Ja rozważałem electrolux, bosch i lg.
3. Mi zależało na:
- wężyku do skroplin. Nie chciałem opróżniać pojemnika na wodę.
3. Teraz bym dopłacił za suszenie zimnym powietrzem (można wtedy wrzucić rzeczy których nie można suszyć) i ewentualny sztywny wybór temperatury (np 30stC).
Fajna jest też funkcja pomiaru wilgotności. Potrafi wtedy skrócić cykl.

@bzikus: mam taki łącznik zpółką, super sprawa, ale trzeba bardzo dobrze pralkę
całkiem niedawno szukałam i postawiłam na pralko suszarkę. Firma - Candy, konkretnie CBWDS8514TH. Mieści dużo prania, fajne funkcje w tym szybkie programy - się naprawdę przydają, no i masz wifi w pralce, jak ktoś lubi takie nowoczesne rozwiązania:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Best11: ja kupiłem pełen wymiar Bosha z pompą ciepła i samoczyszczącym się czymś tam.
Niestety teraz mam pralkę slim, więc stoją osobno, tak czy siak prędzej oddałbym dzieci niż suszarkę do ubrań.
@qjava: to sie nazywa recenzja sprzętu;) dzieki. Slimów jest malo, lg mi odpisalo w oficiaknej wiadomosci ze nie mają i nie będą miec slimek. Zostsje beko, candy i bodajze Hoover.
Cos wybiorę i kupię:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Best11: no ja właśnie z tego powodu uznałem, że lepiej mieć porządną suszarkę kosztem "słupka" niż jakieś wynalazki.