Wpis z mikrobloga

Płacę 50 pln (jak oferta będzie super hiper to potencjalnie więcej) temu kto mi znajdzie ładne (najlepiej przy okazji tanie i all inclusive) wakacje w marcu.

Terytorium: bez ograniczeń. Wszystko od Kanarów po Karaibów. Lot z Warszawy.
Płatne: jak już wylecę (z moim kolegą, który chciał pozostać anonimowy @neib1 ), żadne #nohomo ani #fullhomo

Jak się nie zdecyduję i nie wylecę, to nie płacę. Mam nadzieję że zasady są jasne. GO

#rozdajo
Dutch - Płacę 50 pln (jak oferta będzie super hiper to potencjalnie więcej) temu kto ...

źródło: comment_Ww6F7xvLQLyfkCck7ijzKIEUZlHsLTOa.jpg

Pobierz
  • 45
@Dutch: Kolego mam ten sam dylemat i wniosek jest jeden: Jak chcesz zeby bylo cieplo i nie wydac za duzo to bardzo dobrym kierunkiem jest Egipt (Hurghada) Taki wypad na ~8 dni wychodzi ok. 2 koła od osoby. Trzeba tylko przewertować ofertę hoteli, bo jest tego dużo, ale niektóre mają duże wady (np kiepska obsługa itp). Także wchodzisz np na tui.pl i sortujesz po ocenach, ewentualnie sprawdzaj oceny na google danego
@Dutch Bo na ogół znalazłem parę dobrych ofert do Ameryki południowej tylko że one po około 5-6k za osobę (co jest dobra cena) tylko nie wiem czy to się jeszcze mieści w przedziale "tanio".