Wpis z mikrobloga

Na #tinder na koncie Chada znalazłem koleżankę z podstawówki (z która nawet kiedyś byłem...parę dni) :D

Ogólnie fajna historia bo zawsze w podstawówce trzymaliśmy się w 4 ja z ziomkiem i ona z koleżanka.

W czasach szkolnych rodzice moi i jej myśleli "no z kim to nasze dziecko będzie jak nie z nim/nią) :D
Jakieś pierwsze latanie z różami, ta nasza 4 podzieliła się tak ze jak jakieś prezenty/wspólne akcje to ja zawsze z nią a ziomek z ta drugą koleżanka, nauczyciele tez to widzieli i jak była jakaś akademia z tańcami to zawsze z nią byłem w parze a jak babka się wkurzyła ze był syf w klasie zrobiła ze chłopak siedzi z dziewczyna i mi "trafiła" się własnie ona (teraz już wiem ze to nie przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Później gimnazjum - jedna szkoła ale inne klasy no i wyżej to już w ogolę inne szkoły inne miasta inne życie. kontakt się urwał.

Wiem ze miała faceta i gowniaka ale obserwując jej fb jakoś nie widziałem zdjęć z nim, i miałem jakieś podejrzenia, że coś tam poszło nie do końca prosto.

No i jak ja teraz zobaczyłem to jestem na 90%pewien ze nie jest już z tym gościem.

Zdjęcia miała spoko nie jakieś wyzywające, ale bez #kaszojad

Wysłałem jej superlike z Chadem i opisem wprost nawiązującym do #sex.
Jeśli oleje to tym bardziej + dla niej.

Fajnie by było jak by zmatchowało mnie z nia na moim koncie.
Bo pomimo ze nasze drogi gdzieś się tam rozeszły to zawsze myślę niej ciepło.
#feels
  • 20
@KolorBezKoloru: @zolwixx: Wcale nie zarzutka,

No i co ze odpowie, to jej nic nie umniejsza, ale jak zacznie sie sama lasic albo bedzie "spotkajmy sie u ciebie bo u mnie ....remont" to.. to znaczy ze ludzie sie jednak zmieniaja.

Mam okazje zrobic rozpoznanie to to robie. Moze nie jest to do konca moralne ale uważam ze obecne standardy moralne ktore zarezerwowaly dla siebie rozowe paski daja mi prawo do takiego