Wpis z mikrobloga

@Monitariusz: Większość jak nie wszystkie problemy społeczne biorą się z tego, że mają dzieci ludzie, którzy się nie nadają do bycia rodzicami. Zawsze wybucha gównoburza wkoło tego stwierdzenia, ale jakoś nikt nie potrafi przedstawić rzeczowej argumentacji przeciw. Żeby jeździć pojazdem mechanicznym trzeba mieć dwa papierki z urzędu - prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Żeby mieć dziecko - nic. Nowego człowieka, ludzkie życie, nic.
D.....t - @Monitariusz: Większość jak nie wszystkie problemy społeczne biorą się z te...

źródło: comment_QRr195CkKNUtPgqTcCMrPLGz5VRtRB5Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Monitariusz: i jeszcze ci eksperci w studio w tym gówno programie. Kiedyś raz na to przełączyłem, sprawa o małżeństwie, które kłóci się o dzieci i majątek, ogólnie wiejska patola. No i eksperci w studio: Paulo Costa, Wiśniewski xD I ich rady: no musicie się państwo spróbować dogadać xDDD

Ten program to największy rak w telewizji od wielu lat. Ma tvp lepsze programy interwencyjne jak np. Ekspres Reporterów, ale to gówno
  • Odpowiedz
@Hyyerr:

az mi sie przypomniał polski film zmowa. Polecam przeczytac o historii z tego filmu.


Oglądałem kilka miesięcy temu na kino Polska. Straszne ale jednak mimo porąbanej sytuacji na tej wsi, głos opinii publicznej przyczynił się do tego, że sprawa została rozwiązana. To trochę przywraca wiarę w ludzkość.

A film jak to film trochę musi zszokować. Tak jak te #!$%@? reportaże Jaworowicz, które niestety znajdują publiczność.
  • Odpowiedz