Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #mirkokoksy #crossfit
Moim celem na ten rok jest BW w podrzucie (clean&jerk jak to nazywają) w tym momencie robię 75kg przy masie własnej 88, więc jeszcze trochę roboty mi zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ktoś ma pomysł jakie dodatkowe ćwiczenia powinienem dorzucić by ruszyć z progresem i ogólnie czuć się w tym ruchu jakoś bardziej swobodnie?
Cały czas pracuję nad techniką, to jasne. Ale więcej siły w każdym mięśniu też się przyda.
  • 5
@2Mhz_4Kb, Dorzuć martwy i OHP. Dobrze też popracować troche nad Overhead Squat i również nad mobilnością w barkach. Możesz sobie rozbić C&J na samego Cleana i próbować wchodzić jak na największy ciężar, a potem Jerka z rakli by nie targać ciągle tego do góry. No tak jak wspomniałeś technika to #1 i bez dobrej techniki nawet duzo sily nic nie zdziała. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@konanwieprzowinca: Dzięki, Martwy mam już w treningu rzecz jasna, ale OHP faktycznie wyrzuciłem, bo wydawało mi się, że nie ma sensu targać w treningu i C&J i OHP, ale w zasadzie to rzeczywiście dobry pomysł by do tego wrócić. Co do Overhead Squat to przyznaję że mam z tym wieki problem (nie zrobię chyba nawet 50kg) ale nigdy nie myślałem że te dwa ruchy mogą mieć ze sobą dużo wspólnego.