Wpis z mikrobloga

Logika Legii:

-miej ofertę na 2.5-3mln euro za Niezgodę który nie grał pół roku, który jest podatny na kontuzje, nie wiadomo czy się znowu nie połamie i który przegrał rywalizację na obozie z Carlitosem, Kulenoviciem i nie ma praktycznie żadnych szans na grę - nie sprzedajemy

-miej ofertę na 2.5mln euro za Carlitosa, gdzie 30%-40% pieniędzy ma iść dla Wisły, swojego najskuteczniejszego zawodnika, który przeszedł obóz z Da Pinto, gdzie za 4 dni zaczyna się liga. - oferta zaakceptowana, decyzja zależy od Carlitosa

#legia #ekstraklasa #bekazpodludzi
technojezus - Logika Legii:

-miej ofertę na 2.5-3mln euro za Niezgodę który nie gr...

źródło: comment_cdy7KiLT8ps21E9v04tOW2vjJYO7IbkE.gif

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@technojezus:
1. Jest nagonka na Legię za brak Polaków w składzie. Niewyobrażalny wręcz ból dupska na Twitterze. Tabelki, wyliczanie obcokrajowców. Przy plotkach o sprzedaży Niezgody od razu pojawił się krzyk.

2. Niezgoda jest wyraźnie młodszy i w perspektywie można na nim zarobić jeszcze więcej, o ile się nie polamnie i nie wrócą problemy z sercem. Pewnie jedyna szansa żeby puścić Hiszpana za większą sumę. Trochę obrona słów Miodka, że można kogoś
  • Odpowiedz
@niemamnasmsy: @perasperaadopelastra

1.Ja jak i każdy inny normalny kibic ma to w dupie.Liczy się poziom sportowy, a nie ile Polaków gra

2.Tak, jest młodszy ale i podatny na kontuzje.Podobno nie będzie już mógł nigdy ćwiczyć na 100%, przynajmniej tak wyczytałem.Nie wiadomo czy się znowu nie połamie.M.in. dlatego transfer z Mityland nie doszedł do skutku.

3.Dla mnie to każdy może mnie irytować oby miał takie liczby jak Carlitos.Mnie nie irytuje.

4.Nieprawda.Jest pół
  • Odpowiedz
@kierunkowskaz: Nie wiem.Niektorzy piszą że tak, inni że nie.Ja jestem w tej drugiej opcji.

Zakładając że odejdzie Carlitos zostaje Kulenović, Niezgoda który nie ma szans na grę i przychodzi nowy napastnik, ale znając życie przyjdzie ktoś kto w 20+ spotkaniach strzelił z 5 bramek i gra jakieś ochłapy....
  • Odpowiedz