Wpis z mikrobloga

@Alex_Krycek: Oglądam od początku ( ͡º ͜ʖ͡º) Na początku było spoko i zabawnie ale od jakiegoś pół roku to już głównie czuje tylko żenade, raczej oglądam z przyzwyczajenia i dla zabicia czasu bo jednak wole włączyć #!$%@?ącego bez sensu warge niż #!$%@?ących bez sensu dziennikarzy w tv
@Niewiemja: spoko, kwestia poczucia humoru jest zawsze subiektywna. Nie przypominam sobie natomiast, żeby Warga bronił kiedyś poprawności politycznej. Zawsze śmiał się z każdego bez wyjątku i jednocześnie potępiał rasizm, zarówno wobec czarnych, jaki i ten "pozytywny" wobec białych. Także nie wiem co miałeś na myśli z tym zmienianiem poglądów.
@Karteziom: o kurde :) Jak tak wszystko śmiertelnie poważnie traktujesz, to nic dziwnego, że ci jego twórczość nie przypada do gustu. Zaczynam powoli rozumieć, czemu on jest na tym portalu nie lubiany. Wiesz, ja tam wszystko sobie oddzielam. Na Wykopie - rzeczy poważne, Z Dupy - z przymrużeniem oka. Ale o gustach się nie dyskutuje ;)
@Alex_Krycek: Że ty oddzielasz to super, Pamiętaj tylko o milionie innych, którzy mogą mieć podobną opinie do mojej.
Pół biedy, że spokojnie go punktuje jednocześnie szanując go jako człowieka i majstra od strony reżyserskiej (vel jego kariera jako byly #pracownikmtv czy w TVN), problem, że idzie to w eter do ludzi nieco mniej ogarniętych w temacie satyry.
Also, to hipokryta, który prywatnie ma zarzuty na temat insult comedy od innego tubera
K.....m - @Alex_Krycek: Że ty oddzielasz to super, Pamiętaj tylko o milionie innych, ...