Wpis z mikrobloga

Ludzie nieposiadający dzieci powinni mieć program 500- bo jak nie mają szkraba to po co im tyle pieniędzy? Na co oni mogą wydawać? Ja to bym na mleczko, ubranka zabawki wydała, nie to co oni co powinni oddać państwu a mamą na pełen etat podnieść do 1000+ bo się im po prostu należy.


#codzienndawkamadek #heheszki #logikarozowychpaskow
  • 47
  • Odpowiedz
@shido: Ja mam wrażenie, że niektórzy byliby za ustawami wprost zabierającymi od grup społecznych, do których nie należą i dawać grupom, do których należą - w myśl idei - Kaliemu ukraść krowa źle, Kali ukraść krowa dobrze
  • Odpowiedz
@antkowa: to dawaj robimy piątke dzieci, a ja będe twoim konkubentem i będziemy udawać patologię, to jeszcze z mopsu dostaniemy chawirę i hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shido: Z tego co pamiętam to kiedyś był jakis podatek jeśli się nie miało dziecka. W dzisiejszych czasach to by nie przeszło xd mielibyśmy kolejna duża fale emigracji z tego pieprzonego kraju xd
  • Odpowiedz
@shido: Czy tak czy tak, to i tak bezdzietni są -500 ¯\_(ツ)_/¯ Bo państwo musi z czyiś pieniędzy dać na bachory

Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy.
  • Odpowiedz
@shido: ty im pomysłów nie podsuwaj
Swoją drogą słyszałem już kiedyś o zakusach w stronę "bykowego". Jeszcze ze dwie kadencje PiS i pewnie by to przepchnęli
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bykowe
W Polsce w okresie po 1945 roku potocznie nazywano w ten sposób podatek (a właściwie podwyższoną kwotę podatku dochodowego) płacony przez osoby bezdzietne, nieżonate i niezamężne powyżej 21. roku życia (od 1 stycznia 1946 do 29 listopada 1956), a później powyżej 25. roku życia
FrasierCrane - @shido: ty im pomysłów nie podsuwaj
Swoją drogą słyszałem już kiedyś ...

źródło: comment_rWJnZewcJBuYhn1U172NX0Rb2RtoN0mt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz