Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazpisu ##!$%@? #bekazprawakow

To chyba mój ulubiony komentarz, dotyczący #zakazhandlu w niedziele

sprzedaż detaliczna spadnie o 5%? Czyli, inaczej mówiąc, w naszych kieszeniach pozostanie 5% więcej pieniędzy. To jak całkiem solidna obniżka podatków. Ja w to wchodzę

To jak całkiem solidna obniżka podatków

solidna obniżka podatków

obniżka podatków


XDD
M.....k - #neuropa #bekazpisu ##!$%@? #bekazprawakow 

To chyba mój ulubiony koment...

źródło: comment_zsCBank0j6l0C4U03wwKSwATV6a0KZis.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maliszak: no myślałem, że nie można być aż tak głupim.
Wstyd się przyznać, że człowiek ma konserwatywne poglądy bo Cie postawią w szeregu z takim jełopem.

Tak jak, śmieszy mnie czasem naiwność, że szeroki socjal ma sens, to poglądy Marksa idzie jeszcze jakoś wytłumaczyć dobrem ogółu. W tym wypadku? Poprostu debil.
  • Odpowiedz
@Maliszak na studiach pracowałem w jednym biurze projektowym i wszyscy pracownicy robili tam duze oszczędności. Nie dlatego że dobrze placili tylko dlatego ze trzeba było pracować tyle godzin ze nie bylo kiedy wydawać
  • Odpowiedz
@Maliszak: że coś co wydaje się oczywiste nie musi takie być. W Twoim przypadku, jeżeli ktoś przez to że mu zamkną drzwi przed nosem nie wyda tej kasy, po prostu zrezygnuje z zakupu, to można powiedzieć że te zamknięte drzwi mu pozwoliły oszczędzić kasę.
  • Odpowiedz
przez to że mu zamkną drzwi przed nosem nie wyda tej kasy, po prostu zrezygnuje z zakupu, to można powiedzieć że te zamknięte drzwi mu pozwoliły oszczędzić kasę


@stan-tookie-1: I ten ktoś całkowicie zrezygnuje z jedzenia pokarmu i będzie odżywać się powietrzem, bo zamknęli mu sklep?
  • Odpowiedz