Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki ze stuningowanym wzrokiem - rzućcie okiem na tę ofertę, czy to jest legitne? 2k za dwoje oczu?
inb4: Wiem, że ta metoda może się nie nadawać do naprawy mojej wady - aczkolwiek niby gdzieś czytałem, że tą metodą do -8D poprawiają i do cylindra 4,5 chyba czy coś takiego.
Cena jest dość atrakcyjna, promka do końca lutego.
https://sklep.optegra.com.pl/zabiegi/12-zabieg-lasek-dwoje-oczu.html
#lasek #wzrok #korekcjawzroku #okulary #medycyna #wadawzroku
  • 9
@Teoriawojny kupiłem voucher na zabieg, bo niby promocyjna cena była do końca lutego, ale po badaniu wyszło że mam suche oczy, cienką rogówkę i dużą źrenicę , i dr mi powiedziała że ma wątpliwości co do zabiegu, że do zera się nie uda skorygować ale jeszcze zapyta w klinice w Warszawie - także jeszcze czekam :p
Ale oczywiście od początku polecali raczej zabieg ten najdroższy za 8 kafli, bo mniej inwazyjny itp,
@rzeziSmieszek: ja dzwoniłem 30 minut temu i mi powiedziała, ze cena jest promocyjna do końca kwietnia coś koło 2600 lasek za jedno i drugie oko. W poniedziałek umówię się na badanie ale jakieś to podejrzane chyba ze tez będą mnie naciągać na droższa metodę
@Teoriawojny zapłaciłem z góry za badanie i za zabieg. Sprawdziłem regulamin promocji i nie powinno być problemu ze zwrotem kasy za niewykorzystany voucher,o ile zrezygnuję w przeciągu 3 miesięcy.
Droższa oferta to niestety dla mnie bloker, jeśli Lasek nie będzie opcją w moim wypadku to wracam do soczewek :p