Wpis z mikrobloga

@Pawciosl: z takim ekranikiem jest jeszcze joyetech ultex zamiast grzałek masz blaszki w pl dostaniesz przynajmniej u mnie w sklepach są po około 200, po 170-200 uzywki puszczalem w ludzi
@Pawciosl: zamiast grzalki jest blaszka która się podgrzewa i masz malutki kwadracik waty który jest nasączony i paruje, ciężko to wytłumaczyć na yt znajdziesz co i jak, podobno wymienia się co 3 msc nie wiem jak z dostępnością blaszek w Polsce bo wate można samemu ogarnąć ja robiłem kwadracik z fiber freaksa jak ktoś lubi peny to spoko wybór i chyba lepszy od ijusta 3 bo tam padają przyciski ale jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smokee: Just 3 nie ma ekranu nie? Widziałem teraz recenzje tego ultexa i jest z tym zabawy a mi chodzi o spokojne palenie i nie kombinowanie. Ten nunchaku przekonuje mnie "dizajnem"
@Pawciosl no Ijust 3 nie ma ekranu, szczerze to zbyt duże zabawy nie widzę z ultexem jak wate przypalisz to zmieniasz wate a blaszke myjesz ale wedle uznania ja tylko proponuję to co jest na rynku, do nunchaku już będziesz musiał zamawiać sam grzalki albo masz sklep który zrobi to za Ciebie i sprzeda Ci z marża