Wpis z mikrobloga

Na Weszlo artykul, jak Stanowski dokonal cudu i zbawil Wisle, bi sms przyszedl przed wyjazdem do delfinarium. Prychlem srogo. Jaki to jest buc.

#wislakrakow #ekstraklasa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RatKing:
3 stycznia, lobby hotelu Iberostar na Kubie, godziny poranne. Przychodzi do mnie SMS, moim zdaniem najważniejszy w nowożytnej historii Wisły Kraków. Nadawca: Bogusław Leśnodorski.

()

Najistotniejsze, że pochwalił się, gdzie był.
  • Odpowiedz
@RatKing: nie wiem czy jesteś kibicem Wisły czy tylko zabierasz głos w sprawie ale jeśli to pierwsze to najpierw powinieneś się ukłonić i powiedzieć 'dziękuję pan Krzysztof, dziękuję pan Bogusław' bo można ich nie lubić ale to (między innymi) dzięki nim teraz Wisła zastanawia się nad kolejną emisją akcji a nie nad organizacją wyjazdów w 4lidze. fakt, nie opinia.
  • Odpowiedz
  • 0
@adrian__: Ja mam w dupie polska pilke, ale forma sprzedazy akcji jest oszustwem na frajerach. Mogli wziac pozyczke od ludzi, do splaty na przyslowiowe nigdy, a nie mamic ich udzialami wnklubie. J----e cegielki na wiselke sprzedawac, darmowy hot dog z orlenu przed meczek z cegiwlka gratis, jako pasza dla sharksowego bydla.
  • Odpowiedz