Wpis z mikrobloga

@Volan:
@Widar96:
@thewickerman88: dzięki za odpowiedź. Z komentarzy wynika, że jest ok, nawet ktoś wrzucił komentarz, że ceny bardzo niskie i czy nie są podróby i dostał odpowiedź, że robią uczciwe ceny.. Ale oglądam później filmiki na yt i załóżmy taki zegarek Armaniego sprawdzilem z ciekawości i ludzie tam komentują, że replika/fake itd. W sklepie typu swiss kosztuje ponad 1300 zł a w sklepie, gdzie chce kupić casio ten
@luki201 nie patrz nawet na marki typu armani. To producent ubrań a nie zegarków, zegarki zamawia sobie u chinoli i sprzedaje z kolekcjami ciuchów. To zzajs, a wachania cen są spowodowane tym że owszem-masa podróbek tego gówna z chin, do tego te zegarki podlegają takim samym zasadom jak ubrania-wychodzą w kosmicznych cenach by trafić potem na promocję. Realna wartość zegarka armani czy ck albo inny hilfiger to może z 300zl.
To tak
@thewickerman88: Nie chce Armaniego tylko dałem jako przykład z danego sklepu i różnicy w cenie. Poluje na Casio :) tylko z tego co widzę w komentarzach pod filmikami to nawet to jest podrabiane. Co do marek typu Tommy Hi, Hugo Boss itd to nie mam zastrzeżeń bo mam 1 zegarek Hugo Boss kupiłem w 2010 roku A drugi 4 lata temu i są to dobre zegarki, które produkują Japończycy a po